مطالب 

چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم

کاپشن‌ و پالتوهای بادی همیشه در بورس:

«کاپشن و پالتوهای بادی» از جمله لباس‌های زمستانی هستند که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند. ترکیب یک کاپشن یا پالتو بادی بلند مشکی یا رنگی با یک شلوار جین بالای ساق و یک نیم بوت شیک یا همراه با دامن، جوراب‌شلواری ضخیم و یک بوت بالای زانو می‌تواند یک تیپ شیک زمستانی را برای شما رقم بزند.

پالتو خزدار و کت‌های خز :

«خز» جز جدایی‌ناپذیر لباس‌های زمستان 2018 است. از پلیورهای زمستانی گرفته که روی یقه، جیب یا آستین و سرآستین‌هایشان خز کار شده تا خزهای کار شده روی کلاه کاپشن‌ها، بوت‌ها و یقه، سرآستین و جیب در مدل‌های مختلف پالتو. اگر می‌خواهید یک تیپ شیک و مطابق با مد روز زمستانی داشته باشید خز پوشیدن را فراموش نکنید. پالتو، کاپشن و پلیورهای خزدار را می‌توان با شلوار جین‌های ساده و یک نیم بوت ساده، ست کنید.

ترکیب یک کت خزدار با شلوار جین و بوت هم یک انتخاب شیک برای دورهمی‌های خودمانی زمستانی است.

پالتوی بلند:

اگر نوع بلند  پالتو را انتخاب می‌کنید بهترین گزینه برای ست کردن با آن یک بوت کوتاه است. درست است که فصل زمستان در سال‌های اخیر سرمای سال‌های گذشته را ندارد اما جلوی موج مد را نمی‌توان گرفت؛ اما نکته هیجان‌انگیز تیپ‌های زمستانی امسال تنوع رنگ پالتوها و بوتهاست. از بنفش و زرشکی گرفته تا نارنجی و سبز و رنگ‌های همیشه مد روزی مثل خاکستری، کرم و قهوه‌ای هم برای پالتو و هم برای بوت در بورس هستند و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

اگر اهل پوشیدن پالتو، کاپشن یا پانچ‌هایی هستید که رنگ‌های خنثی دارند بهتر است روسری و شالتان را رنگی و شاد انتخاب کنید. یک روسری یا شال قرمز با پالتوی طوسی یا مشکی یک ترکیب رنگی هیجان‌انگیز است. اگر پالتوی‌تان کرم یا قهوه‌ای است به یک روسری یا شال زرشکی یا چند رنگ فکر کنید.

مردان خوش‌تیپ در فصل زمستان چه می‌پوشند

به نظر می‌رسد که آقایان برای ست کردن لباس‌های زمستانی نسبت به خانم‌ها کار راحت‌تری پیش رو دارند. از ست کردن جلیقه‌های پشمی و گرم با پیراهن‌های خوش‌رنگ مردانه و شلوارهای کتان گرفته تا انتخاب یک بلوز یقه اسکی ساده با یک پالتو با یکی از رنگ‌های خنثی و یک نیم بوت قهوه‌ای.

پست های مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید